
Fri frakt på alla köp över 799 kronor inom SverigeShips worldwide. 3–13 days depending on location.
Katso kaikki Tokyo-sarjan tuotteet täältä .
Messinkikynä, jossa on painettu useita TOKYO-kuvakkeita. Mukana kolme fluoresoivaa oranssia pyyhekumia. Sekä messinginvärinen runko että sisällä oleva kynä on valmistettu pienessä tehtaassa Tokion keskustassa. Messinkikynä, joka toimii tavallisen kynän tavoin, on todella täydellinen kynä matkalle. Täydellinen kumppani Tokion-matkallesi.
Täyttöpakkauksiin tarkoitettuja kyniä ja pyyhekumia on saatavilla täältä . Huomaa, että pyyhekumin väri on erilainen täyttöpakkauksessa.
Mukana tuleva klipsi voidaan irrottaa haluttaessa.
Traveler's Company on Midorin tytäryhtiö (ja se näkyy, täytyy lisätä). Valmistettu Japanissa.
| Maali: | Tokion rajoitettu erä |
| Halkaisija (ote): | 7,5 mm |
| Halkaisija (maks.): | 10,6 mm |
| Kärki: | Lyijymalmi |
| Pituus (hattu päässä): | 98 mm |
| Pituus (kiinnitettynä/hattu päässä): | 139 mm |
| Pituus (ilman hattua): | 80 mm |
| Paino (kynän kanssa): | 15 g |